MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9726078
nr 972 6078
Byrå
1880-tal, längd: 100 cm, djup: 52 cm, höjd: 86 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 18:16:04
600 kr